Ivan Matula

Chovom Viedenských modrých králikov som začal v roku 1984. V roku 1993 som bol jeden zo zakladajúcich členov klubu chovateľov Viedenských králikov na Slovensku.

Za tie dlhé roky som získal veľa ocenení ako Čestnú cenu z Euro výstavy, veľa majstrov Slovenska, Čiech, majstrov klubu a veľa ďalších cien. Z RR SZCH v Bratislave v  roku 2005  mi bola udelená zlatá plaketa za zásluhy a rozvoj Slovenského chovateľstva. Všetky tieto moje ocenenia ma veľmi tešia.

Teší ma aj to, že som svojimi radami pomohol mnohým chovateľom a že moje Viedenské modré  králiky sú už dlhé roky vždy s úspechom zaradené v chovoch u chovateľov na Slovensku ako i za hranicami.

Predvoľby súkromia

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Používanie analytických nástrojov nám umožňuje lepšie porozumieť potrebám našich návštevníkov a tomu, ako používajú našu stránku. Môžeme použiť nástroje prvej alebo tretej strany na sledovanie alebo zaznamenávanie vášho prehliadania našej webovej stránky, na analýzu nástrojov alebo komponentov, s ktorými ste interagovali alebo ste ich používali, zaznamenávanie udalostí konverzií a podobne.