Michal Tisoň

Som členom od roku 2016 v Námestove. Hneď moja prvá výstava bola pre mňa úspešná - Česná cena. O rok nato som vyhral Víťaz Oravy. Postupne sa darilo čo výstava to nejaká cena. Môj najväčší úspech bol v roku 2019 v Hniezdnom, kde sa mi podarilo vyhrať Šampión, Šampiónka, Majster SR. A následne aj Interkanin v Slovinsku. V roku 2020 som sa stal členom klubu viedenských králikov a chovám viedenské divoko sfarbené.

Predvoľby súkromia

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Používanie analytických nástrojov nám umožňuje lepšie porozumieť potrebám našich návštevníkov a tomu, ako používajú našu stránku. Môžeme použiť nástroje prvej alebo tretej strany na sledovanie alebo zaznamenávanie vášho prehliadania našej webovej stránky, na analýzu nástrojov alebo komponentov, s ktorými ste interagovali alebo ste ich používali, zaznamenávanie udalostí konverzií a podobne.