Miroslav Piontek

Viedenské biele králiky chovám od roku 1974.

Bol som v československom klube kde som na jednej výstave v Přerove získal čestnú cenu 95 bodov. Na klubovej výstave v roku 2016, v Rakúsku šampiónka samica 96, 5bodov, 2.miesto v klubovej súťaži.

Chcem naďalej chovať viedenské biele králiky a dosiahnuť ďalšie úspechy.

Predvoľby súkromia

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Používanie analytických nástrojov nám umožňuje lepšie porozumieť potrebám našich návštevníkov a tomu, ako používajú našu stránku. Môžeme použiť nástroje prvej alebo tretej strany na sledovanie alebo zaznamenávanie vášho prehliadania našej webovej stránky, na analýzu nástrojov alebo komponentov, s ktorými ste interagovali alebo ste ich používali, zaznamenávanie udalostí konverzií a podobne.